Doku Teknolojinin Farkı?

Neticeler

Hakkımızda

GİGA Teknoloji Tesisat Sistemleri 17 Ekim 1996 tarihinde kurulmuştur. 14 yılı aşkın süredir. Teknolojik Tesisat Sistemleri ile ilgili Endüstri Sanayi , Bina Uygulamaları, Alt Yapı Uygulamaları v.b. alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamızın satış programında bulunan ürünlerin satışı "Satış ve Pazarlama Departmanı"mızca organize edilmektedir. Yurtiçi satışlarda firmamız bazı özel müşteri gruplarına kendisi direkt satış yapmaktadır. Ancak bunun dışında kalan satışlarımız Türkiye genelinde bayilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bayilik organizasyonumuzun kurulması, koordinasyonu, kontrolü, sevk ve idare edilmesi satış ve pazarlama departmanımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bayilik organizasyonumuzun temelinde bayi fonksiyonuna sahip "Yetkili Satış Bayii" diye nitelendirdiğimiz yetkili firmalar vardır.

Bu kuruluşlarımız, müşterilerimize sistem bazında danışmanlık hizmetleri de sunabilen, ürün programımızın tamamının satışını yapabilen firmalardır.

Yetkili Satış Bayileri, Wilo ürünlerini satmak ve ilgili hizmetleri verebilmek amacıyla çalışan, merkez firmamızla sürekli yakın ilişki içinde olan özel eğitimli, donanımlı kuruluşlardır ve firmamızın müşterilerimiz nezdindeki temsilcileridir.Müşterilerimiz, satış öncesi danışmanlık, satış, sevkiyat, süpervizörlük, işletmeye alma ve servis gibi her türlü gereksinimlerini Yetkili Satış Bayilerimize iletebilirler. Yetkili Satış Bayileri müşterilerimize her türlü hizmetin eksiksiz ulaştırılabilmesi için gerekli organizasyonun yapılmasından sorumlu ve bunun için yetkilidirler. Yetkili Satış Bayilerimiz, müşterilerine sattıkları Wilo ürünleri için işletmeye alma ve servis prosedürü ile ilgili bilgi vermek ve bunun organizasyonunu yapmak mecburiyetindedirler.

Kalite Politikamız


Bu yolda asıl olan çalışanlarımızın birbirleriyle koordineli çalışıp sizlere bir ekip halinde hizmet vermesidir.

Servisteki Farkımız


Teknolojik servis hizmetlerimizin daha farklı çalışmalar yapmasıyla farkımızı yaratmaktayız...

Kalite Garantisi


Çalışma prensipleriyle sizlere kaliteyi sunmak için kalifiye elemanlarla hizmet sunmaktadır.

Tecrübeyi Sunuyoruz


Yılların tecrübesiyle sizlere hizmet sunmak için durmadan yolumuza devam etmekteyiz.